برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.

✔️کیفیت بالای محصولات

فروشگاه اینترنتی قیصی همواره روی کیفیت محصولات خود حساس بوده و در تلاش است با جلب رضایت مشتریان خود از طریق کیفیت محصولاتش بتواند تجربه خرید مجدد را برای آن‌ها فراهم و با گسترش مشتریان علاقمند خود سهم بیشتری از بازار داشته باشد.

✔️تازگی و شرایط نگهداری مناسب

فروشگاه اینترنتی قیصی محصولات خود را قبل از ارسال برای مشتریان در شرایط دمایی مناسب و در یخچال نگهداری می‌کند تا محصولات ارسالی برای مشتریان به همان تازگی روز اول تولید باشند.

✔️بسته بندی مناسب و شیک

 مشتریان فروشگاه اینترنتی قیصی همواره قلب قیصی هستند و بقای مجموعه قیصی وابسته به این عزیزان هست برای همین فروشگاه اینترنتی قیصی با درک این مهم در تلاش است تا همواره با ارائه محصولات با کیفیت در کنار بسته‌بندی مناسب رضایت خاطر مشتریان خودش را جلب کند. 

✔️حذف واسطه‌ها

فروشگاه اینترنتی قیصی با دسترسی به منابع اولیه توانسته است واسطه‌ها را حذف و محصولات خود را با بهترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت به دست شما برساند.

✔️حذف فاصله‌ها

فاصله‌ شما تا فروشگاه قیصی به اندازه‌ یک کلیک است. شما می توانید از طریق اینترنت با فروشگاه اینترنتی قیصی در تماس بوده، سوالات خودتان را بپرسید و برای خرید و ثبت سفارش راهنمایی‌های لازم را از کارشناسان قیصی دریافت کنید. 

✔️صرفه جویی در زمان خرید

مشتریان قیصی می توانند در هر مکانی که قابل اتصال به اینترنت باشد، خرید اینترنتی خود را ار فروشگاه قیصی انجام دهند. همچنین وضعیت محصولات خریداری شده مثل وضعیت سفارش، تحویل و در حال ارسال را از طریق فروشگاه اینترنتی قیصی پیگیری کنند.

✔️راحتی انجام خرید

شما می توانید در منزل، محل کار یا هر مکان دیگری بنشینید و به راحتی خرید اینترنتی خود را انجام دهید و این یکی از مزایای فروشگاه اینترنتی قیصی به شمار می رود. 

✔️دسترسی همیشگی

فروشگاه اینترنتی قیصی، تمام ساعت شبانه روز آماده است تا سفارشات مشتریان خود را ثبت کند و آماده خدمت رسانی به مشتریانش باشد. بنابراین مشتریان ما می توانند در هر زمانی که راحت‌تر هستند، خرید اینترنتی خود را انجام دهند و همکاران ما در اولین فرصت سفارشات آن‌ها را آماده و برای سفارش ثبت شده مشتریان ارسال خواهند کرد.

✔️جشنواره

فروشگاه اینترنتی قیصی تلاش می‌کند با برگزاری کمپین و جشنواره های مختلف در کنار قیمت‌های مناسب خود تخفیف های دیگری را نیز ارایه  دهد. 

✔️خدمات بهتر برای مخاطبین

فروشگاه اینترنتی قیصی همواره تلاش می‌کند که بیشتر در کنار مشتریان خود باشد، به سؤالات آن‌ها پاسخ دهد و بدون اتلاف وقت سفارشات ثبت شده توسط آنان را آماده و محیای ارسال کند. 

فهرست